Wizyta policjantów Komendy Wojewódzkiej w Kielcach i telewizji TVN TURBO

30 stycznia naszą szkołę odwiedzili  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej oraz Miejskiej Policji w Kielcach w składzie asp. sztab. Tomasz Królak i sierż. sztab. Mariusz Bednarski. Policjantom towarzyszyła ekipa telewizji TVN TURBO, która nagrywała materiał do kolejnego odcinka pt. „Uwaga, pirat”. Dzieci klas młodszych miały możliwość obejrzenia filmu o bezpiecznym zachowaniu się na drogach. Policjanci przypomnieli również uczniom, aby pamiętali o bezpiecznych zabawach podczas zbliżających się ferii zimowych oraz o noszeniu odblasków. Uczniowie klas starszych mogli zaprezentować swoje umiejętności i wiadomości z zakresu ruchu drogowego na rowerowym torze przeszkód.  Ostatnim elementem spotkania był pokaz ręcznej regulacji ruchem drogowym na skrzyżowaniu oraz zabawa z dziećmi.