Wizyta strażaka

14 stycznia klasę I a odwiedził strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilczy- pan Grzegorz Foks. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o ciężkiej i niebezpiecznej pracy strażaków. Spotkanie zostało zorganizowane tuż przed zbliżającymi się feriami, aby uczniowie poznali zasady bezpieczeństwa i udzielania pomocy w sytuacji różnych zagrożeń i pod jaki numer zadzwonić oraz jakie informacje muszą być podane podczas rozmowy telefonicznej. Uczniowie wykazali ogromne zainteresowanie spotkaniem, zdobyli cenną wiedzę dotyczącą bardzo odpowiedzialnej i pożytecznej pracy strażaka. Na zakończenie wysłuchały fragmentu książki pt: „Jak Wojtek został strażakiem”.