Wizyta Straży Gminnej

22 stycznia odwiedzili naszą szkołę funkcjonariusze Straży Gminnej, którzy przeprowadzili pogadankę z uczniami klas drugich. Podczas spotkania strażnicy omawiali tematy dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zachowania się dzieci podczas ataku agresywnego psa oraz bezpiecznych zabaw w czasie ferii zimowych.  W czasie prelekcji został zaprezentowany film pt: „Bezpieczna droga, z radami Spongeboba”.  Na zakończenie spotkania odbył się krótki konkurs sprawdzający wiedzę naszych uczniów. Wszyscy uczniowie klas drugich otrzymali upominki w postaci znaczków odblaskowych.