Wojewódzki Konkurs pt. ,,Jan Paweł II Patron Najgodniejszy”

19 maja w Zespole Szkół im. Świętego Jana Pawła II w Brzezinach odbył się dziewiąty Wojewódzki Konkurs wiedzy o życiu i pontyfikacie Świętego Jana Pawła II pt. ,,Jan Paweł II Patron Najgodniejszy.” W turnieju na największy zasób wiedzy uczestniczyło 21 drużyn ze szkół z całego województwa świętokrzyskiego. Nasza drużyna w składzie: Agata Nartowska Michał Palmąka i Piotr Kargul z klasy 4A wykazała się ogromną wiedzą i uplasowała się tuż za podium. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Tylko kilka punktów dzieliło nas od wygranych. Zabawa była przednia. Organizatorzy musieli dokonywać kilku dogrywek, aby wyłonić zwycięzców. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Uczniowie z naszej szkoły przygotowali się do konkursu pod kierunkiem pani katechetki Renaty Kot. Po zakończeniu konkursu obejrzeliśmy bardzo ciekawy program słowno-muzyczny poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II. Uczniowie otrzymali cenne nagrody, z których byli bardzo zadowoleni.