Wybory do Samorządu Uczniowskiego

29 września odbyły się w naszym gimnazjum wybory na przewodniczącego. Była to także część projektu grupy pracującej nad zagadnieniem „Jak dobrze przygotować wybory do Samorządu Uczniowskiego”. W szranki stanęło kilku kandydatów, którzy swoje programy przedstawiali w postaci plakatów wyborczych oraz bezpośrednich spotkań ze swoimi wyborcami. Po demokratycznie przeprowadzonym głosowaniu przewodniczącą została Natalia Kania z klasy III b. Obiecała, że dobrze będzie sprawować tę funkcję a pierwszy z punktów planu SU to organizacja dyskoteki. Serdecznie gratulujemy nowej przewodniczącej i życzymy dużo sukcesów.