Wyniki konkursu „Moje zdrowe śniadanie”

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i przysłali przepisy wraz ze zdjęciami zdrowego śniadania według własnego pomysłu. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w przygotowaniu pysznego śniadania oraz znajomością zasad zdrowego odżywiania. Każdy nadesłany przepis był oryginalny i wyjątkowy, dlatego wybór zwycięskich miejsc był niezmiernie trudny.

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do przeglądania i korzystania z przepisów swoich kolegów i koleżanek.

Miejsce I

Zosia Jaworska
Mateusz Majka

Miejsce II

Gabriela Rokicka
Albert Ziach

Miejsce III

Wiktoria Kozub

Tutaj można zobaczyć wszystkie przepisy.