XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• przez
4.6

W tym roku szkolnym Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodzimy 7.10.2022r. Jak zapewne każdy uczeń wie, bez tabliczki mnożenia “ani rusz”. Dlatego aby pomóc Wam przypomnieć sobie i utrwalić mnożenie w pamięci, nauczycielki matematyki zapraszają Was Kochani Uczniowie do podjęcia wyzwania. Od poniedziałku 03.10.2022r. do 07.10.2022r. w głównym holu szkoły będziecie mogli zmierzyć się z łamigłówkami matematyczno-logicznymi i zdobyć tytuł Szkolnego Arcymistrza Mnożenia, a w piątek w dniu święta tradycyjnie przystąpić do egzaminu z tabliczki mnożenia i otrzymać naklejkę z tytułem Eksperta Tabliczki Mnożenia. Na wybranych lekcjach matematyki odbędzie się tabliczkowy wyścig robotów oraz zabawa pt.” packi na much kontra tabliczka mnożenia”.
Zachęcamy do zabawy. Pamiętajcie, że najważniejsze są umiejętności a nie nagrody!

Grażyna Kosno-Mazur
Kamila Długosz-Szałapska