Zadbaj o swoje otoczenie

Uczniowie Zespołu Szkół w Bilczy wraz z nauczycielami włączają się do działań na rzecz ochrony czystości powietrza. W związku z narastającym smogiem, jego skutkami i wpływem na nasze zdrowie chcielibyśmy uświadomić mieszkańcom naszej planety, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za stan powietrza, którym oddychamy. Wiąże się to z naszymi codziennymi wyborami –,,czym palić w piecu lub kominku?”, ,,jak dojadę do pracy?” W ramach edukacji ekologicznej przygotowaliśmy ulotkę ,,Zadbaj o swoje otoczenie”, która trafi do rąk rodziców uczniów naszej szkoły i stanowi formę apelu o czyste powietrze bez smogu.