„Zagazowane róże”

Uczestnicy zespołu teatralnego w bieżącym semestrze nauki przygotowali niezwykły spektakl poświęcony wyjątkowemu człowiekowi – Januszowi Korczakowi. Wzruszająca historia o lekarzu, nauczycielu i dzieciach, którym poświęcił całe życie, zachwyciła widzów, a także skłoniła do refleksji. Młodzi aktorzy stanęli przed trudnym zadaniem, a spektakl pt.: „ Zagazowane róże” stał się lekcją historii o czasach II wojny światowej.

Wzruszająca recytacja, precyzyjna pantomima, niewątpliwie na długo zapadną w pamięci zebranych na przedstawieniu uczniów i nauczycieli, którzy nie kryli swojego wzruszenia.