Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

26 czerwca 2020

Odbiór świadectw przez uczniów w tym dniu nie jest obowiązkowy

Klasy VIIIa,b,c – godz.8:00

Uczniowie wchodzą do hali znanymi im z egzaminu zewnętrznymi wejściami:

VIIIa – wejściem od strony parkingu i zajmuje na trybunach ( co drugie krzesełko) sektor od strony północnej, wejście schodkami od strony północnej.

VIIIb – wejściem od strony wschodniej (w pobliżu autokomisu) i zajmuje na trybunach( co drugie krzesełko) sektor środkowy . Uczniowie wchodzą schodkami od strony północnej po wejściu kl VIIIa

VIIIc – wchodzi wejściem od strony wschodniej, w pobliżu przedszkola i zajmuje na trybunach (co drugie krzesełko) sektor od strony południowej.

Wychowawcy klas zajmują miejsca obok swojej klasy , w dolnym rzędzie krzeseł trybuny i wręczają uczniom teczki zawierającymi świadectwo, list gratulacyjny oraz wyróżnionym statuetki ( uczniowie podchodzą do wychowawcy).

Uczniowie rozchodzą się do domów droga odwrotną, wskazanymi wcześniej drzwiami.

Zakończenie roku szkolnego pozostałych klas

Kl. IVa ,b – godz. 9:30

Uczniowie wchodzą do hali zewnętrznymi wejściami

IVa – wejściem od strony wschodniej (w pobliżu autokomisu) i zajmuje na trybunach( co drugie krzesełko) sektor północny. Uczniowie wchodzą schodkami od strony północnej.

IVb – wchodzi wejściem od strony wschodniej , w pobliżu przedszkola i zajmuje na trybunach (co drugie krzesełko) sektor od strony południowej.

Wychowawcy klas zajmują miejsca w środkowym sektorze, obok swojej klasy, w dolnym rzędzie krzeseł trybuny i wręczają w odpowiednim momencie uczniom świadectwa, listy gratulacyjne ( uczniowie podchodzą do wychowawcy).

Rozejście się drogą odwrotną z zachowaniem dystansu społecznego.

Klasa Va,b,c – godz. 10:30

Klasa VIa,b,c – godz. 11:30

Klasa VIIa,b,c- godz. 12:30

Uczniowie wchodzą do hali trzema, zewnętrznymi wejściami:

Va, VIa,VIIa – wejściem od strony parkingu (od strony północnej) i zajmuje na trybunach (co drugie krzesełko) sektor od strony północnej, wejście schodkami od strony północnej.

Vb , VIb, VIIb – wejściem od strony wschodniej (w pobliżu autokomisu) i zajmuje na trybunach( co drugie krzesełko) sektor środkowy . Uczniowie wchodzą schodkami od strony północnej po wejściu kl Va, VIa, VIIa

Vc, VIc, VIIc – wchodzi wejściem od strony wschodniej , w pobliżu przedszkola i zajmuje na trybunach ( co drugie krzesełko) sektor od strony południowej.

Wychowawcy klas zajmują miejsca obok swojej klasy , w dolnym rzędzie krzeseł trybuny i w odpowiednim momencie wręczają uczniom świadectwa, list gratulacyjne ( uczniowie podchodzą do wychowawcy).

Rozejście się drogą odwrotną z zachowaniem dystansu społecznego.

Dowozów uczniów w tym dniu nie przewiduje się.

Uczniowie kl. I-III spotykają się z wychowawcami w innym, dowolnym terminie i poza szkołą, w dowolnie wybranym miejscu.