Zbieramy stare klucze dla „Budzika”

Jeśli macie w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają przynieście je do naszej szkoły. My oddamy je na złom, a pieniądze wpłacimy na konto fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk utrzymującej klinikę BUDZIK. Są w niej rehabilitowane dzieci po ciężkich urazach mózgu, często pogrążone w śpiączce. Fundacja wybudowała pierwszą w Polsce klinikę – wzorzec przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka- Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie trafiają najcięższe przypadki. Więcej informacji w świetlicy szkolnej.

„Może stanie się tak,
że któryś z naszych kluczyków
pomoże wybudzić jakieś dziecko,
tak ciężko dotknięte przez los”