Żłobek

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do Samorządowego Żłobka w Bilczy znajduje się w sekretariacie Zespołu Szkół w Bilczy. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców odbędzie się 3 listopada 2014 r. (poniedziałek) o godz. 8.00 W tym samym dniu, o godzinie 7 00, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci zapisanych do przedszkola.

Zapraszamy do nowego budynku przedszkola

Żłobek

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do Samorządowego Żłobka w Bilczy znajduje się w sekretariacie Zespołu Szkół w Bilczy. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców odbędzie się 3 listopada 2014 r. (poniedziałek) o godz. 8.00. W tym samym dniu, o godzinie 7 00, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci zapisanych do przedszkola.

Zapraszamy do nowego budynku przedszkola