Życzenia dla Pana Janka

Pod koniec marca tego roku na emeryturę przeszedł nasz wieloletni pracownik Pan Jan Goroń. Pracował na stanowisku konserwatora i zajmował się wszelkimi naprawami bieżących usterek w szkole. I choć nie był nauczycielem, codziennie dokładał wielu starań, aby przebywanie w szkole było dla nas bezpieczne.

Pan Janek „złota rączka” wspólnie z nauczycielami tworzył piękne dekoracje na różne uroczystości szkolne, m. in. Wieczornice, za co mu bardzo mocno dziękujemy!!!!

Zawsze pogodny, uśmiechnięty i cierpliwy…

Życzymy Ci dużo zdrowia i wielu chwil radości na EMERYTURZE!!!