“Dzwonnik z Notre Dame” dla rodziców

Młodzi aktorzy z Koła Teatralnego zaprezentowali rodzicom oraz nauczycielom spektakl pt. „Dzwonnik z Notre Dame”. Opiekę nad uczniami w trakcie przygotowań do przedstawienia sprawowała opiekunka koła – p. Irena Zawadzka. W inscenizacji wystąpili: Olga Kaluska, Emilia Palmąka, Agnieszka Janaszek, Magdalena Chrzastek, Magdalena Pabian, Sebastian Gaweł, Konrad Urban, Kamil Stępień, Samuele Bouchachi, Dominik Kordeczka oraz Andrzej Mroczek. Uczniowie znakomicie zagrali swoje role, bawiąc i wzruszając widzów zebranych w sali teatralnej. Piękna scenografia, kostiumy oraz oprawa muzyczna podkreślały nastrój kolejnych scen przedstawienia. Sztuka bardzo podobała się zarówno rodzicom, jak i nauczycielom, a młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Pani dyrektor Urszula Wróblewska pogratulowała gimnazjalistom talentu aktorskiego i podziękowała za wspaniały występ.