III Rodzinny Turniej Układania Puzzli

W piątek, 2 XII o godz. 18, w świetlicy szkolnej po raz trzeci spotkali się przemili goście na Rodzinnym Turnieju Układania Puzzli. Sympatyczne było i to, że skrzyknęli się ze sobą znajomi, sąsiedzi, klasowe przyjaciółki i wszyscy pochylili się nad czteroczęściowymi kompletami. Bez wyjątku i z zapałem przystąpili do zadania, które (wprawionym w tych działaniach) nie przysporzyło żadnych trudności! Jako, że w naszym turnieju nie ma przegranych i wszyscy zajmują zawsze czołową lokatę, zabawa jest tym przyjemniejsza. Śmiało możemy stwierdzić, że nasze puzzle, jak w reklamie, mogą układać wszyscy od lat 3 do 103!Nie jest to bynajmniej gołosłowne , gdyż najmłodszy z uczestników miał właśnie 3 lata. Miłą atmosferę ocieplił słodki poczęstunek przygotowany wspólnie z uczestnikami (dziękujemy!). Organizatorzy spotkania (nauczyciele – wychowawcy ze świetlicy) już dziś bardzo serdecznie zapraszają na kolejną edycję Rodzinnego Turnieju za rok. Mamy nadzieję, że liczba uczestników będzie się systematycznie powiększać. Jak do tej pory z roku na rok gości przybywa , a nawet padały pytania czy za tydzień zabawa zostanie powtórzona, więc choćby dlatego warto! Za udział w spotkaniu dziękują panie: Elżbieta Brewińska, Barbara Tomaszewska i Magdalena Zapała.