Laureatka Ogólnopolskiego konkursu “Synapsik” MEN

Jesienią uczniowie klasy III „b” już po raz drugi wzięli udział w największym ogólnopolskim konkursie przygotowanym w oparciu o ministerialne podręczniki “Nasz Elementarz” i „Nasza Szkoła”. Jego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów z zakresu treści zawartych w darmowych podręcznikach ministerialnych. W tym roku odbyła się już czwarta edycja. Wzięło w niej udział 4955 uczniów z 663 szkół w całej Polsce. Należało rozwiązać 24 zadania o różnym stopniu trudności. Szkolnym koordynatorem konkursu była wychowawczyni Małgorzata Molenda. Miło było otrzymać w styczniu informację i ogłosić sukces uczennicy Urszuli Skowrońskiej, która została laureatką. Dyplom i nagrodę książkową wręczyła pani dyrektor Urszula Wróblewska, podczas apelu podsumowującego pracę w I semestrze.

Wysoki wynik uzyskała również Małgorzata Gołębiowska 94.5% oraz Natalia Machulska 93.8%. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów