Laury Mistrza Nowoczesnej Edukacji

24 listopada 2017 roku w Targach Kielce odbyło się II Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji i Nauce. Eksperci debatowali nad dobrymi i złymi stronami wykorzystania nowych technologii w szkolnictwie.

Tej uroczystości towarzyszyła gala wręczenia Lurów Mistrza Nowoczesnej Edukacji. Głównym celem przedsięwzięcia było wyróżnienie placówek, które wyróżniają się stosując w swojej codziennej praktyce nowe rozwiązania technologiczne, innowacyjne metody i programy nauczania, a zatrudnieni w nich nauczyciele potrafią współpracować z młodzieżą w taki sposób, by wydobyć jej kreatywność i pasje do rozwijania swoich zainteresowań. Laury wręczano w kilku kategoriach, w których nominowano 83 szkoły i placówki z całej Polski. Nasza szkoła startowała w dwóch kategoriach: szkoły podstawowej oraz gimnazjum. W obu kategoriach otrzymaliśmy nominację do nagrody, co jest dla nas dużym sukcesem.