Od 03.12.2018r. do 06.12.2018r. w bibliotece szkolnej na przerwach uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tworzeniu zbiorowego plakatu z okazji tego wyjątkowego dnia. W czytelni czekał na nich przygotowany stolik z kredkami oraz arkuszami brystolu i hasłem: „Dorysuj prezent”.

Od 03.12.2018r. do 06.12.2018r. w bibliotece szkolnej na przerwach uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tworzeniu zbiorowego plakatu z okazji tego wyjątkowego dnia. W czytelni czekał na nich przygotowany stolik z kredkami oraz arkuszami brystolu i hasłem: „Dorysuj prezent”. Ta forma spędzania czasu w bibliotece zyskała wielu zwolenników – dzieci chętnie uczestniczyły w akcji, która poprzez twórczość artystyczną rozwija ich wyobraźnię.