Owocowa uczta

Każdy uczeń wie, jak ważne są dla zdrowia owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. W ramach zajęć dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania lekcję dla uczniów klasy Ia poprowadziły mamy.

Każdy uczeń wie, jak ważne są dla zdrowia owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. W ramach zajęć dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania lekcję dla uczniów klasy Ia poprowadziły mamy: panie Anna Dzięwięcka i Urszula Foks, które przygotowały prelekcje na temat zdrowego odżywiana a następnie przyrządziły pyszną sałatkę owocową. Dzieci z chęcią zasiadły do witaminowej uczty. Nikogo nie trzeba było namawiać do spróbowania sałatki. Wszystko to miało na celu zachęcenie dzieci do spożywania zdrowych produktów, uświadomienia, że pyszne mogą być nie tylko ciasta, czy cukierki, ale także owoce i warzywa.