Pierwszy dzień wiosny w klasach 0-3

Zgodnie z obyczajem wiosnę należy witać hucznie i wesoło. W spotkaniu z wiosną nie może oczywiście zabraknąć uczniów. Chyba żadna pora roku nie jest witana tak radośnie jak wiosna. W piątek, 20 marca uczniowie klas 0-3 wraz z wychowawcami przywitali wiosnę w pięknych, kolorowych, wiosennych strojach oraz własnoręcznie wykonanymi kwiatami i transparentami.

Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor Marzena Pucińska, witając przybyłą PANIĄ WIOSNĘ, w rolę której wcieliła się pani Renata Kot. Następnie każda klasa zaprezentowała przygotowane hasło – okrzyk na powitanie WIOSNY, po czym ruszył barwny korowód. Wszystkie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę.

Na zakończenie poszczególne klasy otrzymały dyplomy za udział w Radosnym Powitaniu WIOSNY.
To był bardzo wesoły dzień! Uczniowie z uśmiechem na twarzy i radością powrócili do swoich klas.
Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były: Barbara Węgrzyn, Zofia Młyńska, Magdalena Ramiączek.
Z okazji nadejścia WIOSNY życzymy wszystkim dużo słońca, uśmiechu i optymizmu!