POWIATOWY TURNIEJ „DZIECIĘCEJ PIŁKI RĘCZNEJ”

12 maja w naszej szkole rozegrano powiatowy turniej „Dziecięcej piłki ręcznej”. W zawodach wzięło udział 11 reprezentacji szkół (Szkoła Podstawowa z Bielin, Szkoła Podstawowa z Bilczy, Szkoła Podstawowa z Chmielnika, Szkoła Podstawowa nr 27 z Kielc, Szkoła Podstawowa nr 32 z Kielc, Szkoła Podstawowa z Morawicy […]

12 maja w naszej szkole rozegrano powiatowy turniej „Dziecięcej piłki ręcznej”. W zawodach wzięło udział 11 reprezentacji szkół (Szkoła Podstawowa z Bielin, Szkoła Podstawowa z Bilczy, Szkoła Podstawowa z Chmielnika, Szkoła Podstawowa nr 27 z Kielc, Szkoła Podstawowa nr 32 z Kielc, Szkoła Podstawowa z Morawicy, Szkoła Podstawowa z Pierzchnicy, Szkoła Podstawowa z Sukowa, Szkoła Podstawowa z Woli Jachowej, Szkoła Podstawowa ze Wzdołu Rządowego, Szkoła Podstawowa ze Zbelutki).

W hali sportowej pojawili się liczni goście (mali sportowcy, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, zawodniczki Korony Handball Kielce , kibice drużyn). Uroczystość otwarcia turnieju poprowadziła pani Małgorzata Dąbek. Wszystkie zespoły zaprezentowały się w pięknym, kolorowym korowodzie. Pani dyrektor, Urszula Wróblewska przywitała serdecznie wszystkich gości, życząc udanej zabawy. Ceremonię otwarcia uświetnił występ zespołu „Takt”, pod dowództwem pani Małgorzaty Molendy.

Po uroczystym powitaniu, parkiet hali opanowali mali zawodnicy. Na boisku nikt się nie oszczędzał. Rywalizacja była zacięta. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała pani Agata Kabała (sędzia główny). Do dalszego etapu rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły turnieju (Szkoła Podstawowa nr 32 z Kielc oraz Szkoła Podstawowa z Chmielnika). Serdecznie gratulujemy!