Spotkanie uczniów z zawodnikiem drużyny Klubu Sportowego Vive Targi Kielce

W środę – 21 maja odbyło się spotkanie uczniów z zawodnikiem drużyny Klubu Sportowego Vive Targi Kielce – panem Sławomirem Szmalem. Pan Sławomir przedstawił osiągnięcia sportowe kieleckiej drużyny i swoje własne. Uczniowie zadawali gościowi pytania związane z organizacją gry, z techniką rzucania piłki do bramki a także z codziennym życiem sportowca. Spotkanie zakończyło się treningiem na boisku szkolnym, uczniowie mogli rzucić bramkę panu Szmalowi. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tak pouczającej lekcji gry w piłkę ręczną. Oczywiście nie zabrakło autografów i pamiątkowych zdjęć.