Uczniowie klasy I „c” zajęli III miejsce w powiecie na najsympatyczniejszą klasę pierwszą!

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia.

Zwieńczeniem akcji była prezentacja wszystkich pierwszaków i plebiscyt na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w województwie oraz każdym powiecie. Fotografie klas znalazły się w specjalnym dodatku, który ukazał się wraz z Echem Dnia. Bardzo ucieszyły nas wyniki plebiscytu – uczniowie naszej klasy zajęli III miejsce w powiecie! W ramach nagrody na dzieci czekał seans w Multikinie oraz zabawy w Bawialni Czary-Mary.