Wycieczka do Lublina

W zeszłym tygodniu, a dokładniej 27 września 2016 roku, pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Kozłówki i Lublina. W wyjeździe wzięły udział wszystkie klasy pierwsze z Gimnazjum im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy. Spod szkoły wyjechaliśmy o godzinie 7:00 rano. Celem naszej wyprawy była modlitwa przy grobie Patrona naszej szkoły ks. Piotra Ściegiennego. W czasie pobytu na wycieczce widzieliśmy również Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Ten wyjątkowy Pałac Zamoyskich zachwycił wszystkich gimnazjalistów. Do domu wróciliśmy około godziny 20:00. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o rodzinie Zamoyskich. To była wspaniała wycieczka, o której będziemy długo pamiętać.