Dni Unii Europejskiej

Dni Unii Europejskiej przebiegały w naszej szkole dwufazowo. Najpierw uczniowie musieli odpowiednio przyozdobić sale, przygotować potrawę narodową i makietę budowli narodowej. W drugiej części uczniowie musieli zaśpiewać piosenkę.

Dni Unii Europejskiej przebiegały w naszej szkole dwufazowo. Najpierw uczniowie musieli odpowiednio przyozdobić sale, przygotować potrawę narodową i makietę budowli narodowej. W drugiej części uczniowie musieli zaśpiewać piosenkę, wypowiedzieć się w języku wylosowanego kraju, zaprezentować strój narodowy oraz wziąć udział w „Grze Europejskiej”. W tej rywalizacji bezkonkurencyjni byli uczniowie klasy I A. Zdobyli oni bilety do kina, które ufundował europoseł pan Jacek Włosowicz. Za ten dar serdecznie dziękujemy!