Szkoła w Bilczy odznaczona znakiem jakości – Szkoła Otwarta i Kreatywna

25 września nasza szkoła otrzymała szczególne wyróżnienie. Podczas uroczystej Gali Festiwalu Kreatywnej i Aktywnej Edukacji wręczono pani dyrektor Urszuli Wróblewskiej ZNAK JAKOŚCI – Szkoła Otwarta i Kreatywna.

25 września nasza szkoła otrzymała szczególne wyróżnienie. Podczas uroczystej Gali Festiwalu Kreatywnej i Aktywnej Edukacji wręczono pani dyrektor Urszuli Wróblewskiej ZNAK JAKOŚCI – Szkoła Otwarta i Kreatywna. Otrzymaliśmy tą nagrodę za realizację przez naszą szkołę innowacyjnych projektów „Edukacja dwujęzyczna drogą do sukcesu i prestiżu” autorstwa pań Jadwigi Chorzępy i Aleksandry Machulskiej oraz „Z angielskim za pan brat” autorstwa pani Agnieszki Wiry. Wyróżnienie to i nagroda były dla nas ogromną radością i docenieniem wysiłków włożonych przez nauczycieli w realizację zadań. Miło nam, że jesteśmy postrzegani jako szkoła otwarta i kreatywna.