Akcja Pierwszaki – Zdrowo i bezpiecznie do szkoły 2015/2016

Uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni przez Echo Dnia do Galerii Korona na spotkanie w ramach akcji „Pierwszaki 2015/2016– zdrowo i bezpiecznie do szkoły”. Głównym celem całego przedsięwzięcia było przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia. Podczas spotkania odbyła się prelekcja pielęgniarki, ratownika PCK, policjanta i strażaka oraz występ artystyczny. Po spotkaniu dzieci zostały zaproszone do Multikina na bajkę. Po seansie uczniowie udali się do bawialni Happy Land w celu zrobienia zdjęcia klasowego, które zobaczymy 3 grudnia w dodatku Echa Dnia.