Czerwony Kapturek w wykonaniu uczniów klasy II c

„Bo na świecie nie znajdziecie takich bajek i zagadek, jakie wnukom opowiada moja babcia i mój dziadek (…)”. Trudno nie zgodzić się ze słowami tej popularnej dziecięcej piosenki. Uczniowie klasy II „c” postanowili zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Tym razem to oni zaprezentowali, przed zaproszonymi gośćmi, swoją wersję „Czerwonego Kapturka”. Przygotowane przedstawienie było prezentem i podziękowaniem DZIADKOM za ich miłość i dobroć, jaką okazują wnukom każdego dnia. Licznie zgromadzona publiczność była pod wrażeniem umiejętności aktorskich, wokalnych i tanecznych zaprezentowanych przez małych artystów.