Konkurs wiedzy o Świętym Janie Pawle II

W dniu 19 maja 2014 roku w Zespole Szkół w Brzezinach odbył się szósty Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II pt. ,,Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”. W intelektualnych zmaganiach wzięły udział drużyny z 22 szkół z całej diecezji kieleckiej. Uczniowie z klas trzecich szkoły podstawowej musieli wykazać się ogromną wiedzą o dzieciństwie, młodości, pontyfikacie, pielgrzymkach oraz dziełach literackich napisanych przez Karola Wojtyłę .Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Olimpia Kołomańska z klasy IIIA, Małgorzata Kania z klasy III B , Ernest Nosek z klasy IIIC. Po zakończeniu konkursu dzieci wzięły udział w obchodach Święta Szkoły w Brzezinach, a następnie obejrzały bardzo ciekawy program artystyczny poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II. Nasi przedstawiciele otrzymali wyróżnienie i zostali nagrodzeni cennymi upominkami. Organizatorzy konkursu wykazali się kreatywnością i nagrodzili też nauczycieli, którzy przygotowali swoich uczniów do udziału w konkursie. Opiekun grupy Pani katechetka Renata Kot otrzymała oryginalne nagrody.