Mali Policjanci

Klasa III a brała udział w wyjątkowym wydarzeniu. W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się tradycyjne doroczne kolędowanie z biskupem Marianem Florczykiem. Na scenie pojawiło się wielu artystów min: zespół dziecięcy z Niepublicznej Szkoły Muzycznej działającej przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego i Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach czy Zespół “Uśmiech”. Nasi uczniowie wspólnie z policjantami z Wojewódzkiej Komendy Policji w Kielcach i panem Marcinem Janaszkiem zaprezentowali się z przepiękną „Kolędą od policjantów”, do której słowa napisała pani Anna Zielińska –Brudek. Dzieci przebrane za policjantów wyglądały bardzo pięknie. W ten sposób uczniowie pragnęli podziękować policjantom za prawie 20 lat współpracy z naszą szkołą.