Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum

2 października br. odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Młodzi gimnazjaliści przed dyrekcją, nauczycielami i swoimi starszymi kolegami przyrzekli między innymi, że będą aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych i w życiu szkoły, rozwijać swoje możliwości intelektualne i osiągać jak najlepsze wyniki w nauce oraz dbać o pozytywny wizerunek szkoły i godnie ją reprezentować. Pierwszoklasiści obiecali również szanować tradycje gimnazjum, przestrzegać zasad i norm zachowania godnych ucznia gimnazjum. Po krótkiej części artystycznej uczniowie zgodnie z tradycją szkoły zasadzili drzewka. Do ich obowiązków będzie należała ich pielęgnacja. Był również czas na słodki poczęstunek, którego przygotowaniem zajęli się rodzice pierwszaków. Młodym gimnazjalistom życzymy dużo zdrowia i wytrwałości oraz samych dobrych ocen.