Ślubowanie uczniów klas pierwszych gimnazjum

26 września 2014 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, w trakcie którego zostali oni przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu Polski pani dyrektor Urszula Wróblewska serdecznie przywitała zebranych, a następnie przyjęła uroczyste przyrzeczenie złożone przez pierwszoklasistów. Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz starszym koleżankom i kolegom ciekawy montaż słowno – muzyczny pt. ,,Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń – pani Magdaleny Kwiatkowskiej, pani Kamili Mazur oraz pani Ireny Zawadzkiej. Następnie pierwszoklasiści udali się na słodki poczęstunek. Ostatnim punktem tego wyjątkowego i ważnego dla uczniów klas pierwszych dnia było posadzenie na terenie należącym do szkoły trzech drzewek. Wszystkim nowym gimnazjalistom życzymy sukcesów!