SPOTKANIE Z ANDERSENEM

10.04.2018 r. w ramach współpracy bibliotek: szkolnej i publicznej w naszej szkole odbyła się impreza okolicznościowa z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci – „Popołudnie z Andersenem”. Spotkanie przygotowały: p. T. Kasperek i p. A. Opatowska w porozumieniu z opiekunem Koła Teatralnego p. I. Zawadzką oraz mamami uczennic: p. A. Machulską i p. A. Skowrońską.

10.04.2018 r. w ramach współpracy bibliotek: szkolnej i publicznej w naszej szkole odbyła się impreza okolicznościowa z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci – „Popołudnie z Andersenem”. Spotkanie przygotowały: p. T. Kasperek i p. A. Opatowska w porozumieniu z opiekunem Koła Teatralnego p. I. Zawadzką oraz mamami uczennic: p. A. Machulską i p. A. Skowrońską.

Najpierw dzieci wysłuchały informacji o życiu i twórczości H. Ch. Andersena. Następnie p. A. Machulska i p. A. Skowrońska przeczytały baśń Andersena pt. „Dzieje roku”. Potem uczniowie bardzo chętnie i z zaangażowaniem rozwiązywali krzyżówkę dotyczącą znajomości twórczości Andersena oraz odgadywali tytuły jego dzieł na podstawie ilustracji. Na wszystkich uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy p. A. Machulskiej i p. A. Skowrońskiej za udział w dzisiejszym spotkaniu.