TURNIEJ PILKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW VIVE SERCE DZIECIOM

Co roku Zespół Szkół w Biczy bierze udział w Turnieju Piłki Ręcznej organizowanym przez Fundację VIVE Serce Dzieciom. Turniej otworzyła p. Grażyna Jarosz –prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom i Dyrektor Zespołu Szkół w Bilczy p. Urszula Wróblewska. Jako gość specjalny wystąpił przyjaciel Szkoły w Bilczy, p. Sławomir Szmal. W tym roku szkoła wystawiła 2 zespoły męskie w kategorii Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Gimnazjaliści w eliminacjach zajęli 2 miejsce, co dało im awans do półfinału. Natomiast 8.11.2016 Szkoła Podstawowa w Bilczy była organizatorem eliminacji i pokonała zespoły z Wolicy, Szerzawy, Końskich i Piekoszowa. Zajmując pierwsze miejsce w eliminacjach reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bilczy awansowała do dalszych rozgrywek z kompletem punktów. Po zakończonym turnieju każdy zawodnik otrzymał autograf na specjalnym dyplomie oraz możliwość zrobienia zdjęcia z bramkarzem Vive Tauronu Kielce p. Sławomirem Szmalem. Wyróżnieni zawodnicy oraz trenerzy z każdego zespołu otrzymali szalik klubu Vive. Wszystkie zespoły dostały również piłki do gry w piłkę ręczna.

Skład zespołu SP:

1. Jakub Lubczyński – kapitan zespołu