Uczniowie klas pierwszych na treningu piłkarzy Korony Kielce

7 maja 2014r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. Zwiedzili Kolporter Arenę, gdzie rzecznik prasowy Korony Kielce, przybliżył im w sposób bardzo ciekawy i interesujący historię klubu. Pierwszoklasiści, jak na prawdziwych kibiców przystało, wykazali się niemałą wiedzą. Najwięcej emocji dostarczyło im spotkanie z zawodnikami. Odwiedzili piłkarzy Korony Kielce trenujących na stadionie przy ul. Szczepaniaka. Uczniowie bardzo podekscytowani oglądali zajęcia sportowe, dopingując swoich idoli. Piłkarze, w nagrodę rozdali im mnóstwo autografów i długo pozowali do wspólnych zdjęć. Dzieci, chcąc podziękować za to niezwykłe spotkanie, odśpiewały drużynie oficjalny hymn Korony i wręczyły trenerowi Jose Martinowi Pachecie bukiet żółto – czerwonych róż.

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie klubu Korony Kielce: