Walentynki 14 luty 2020

14 lutego 2020 r. w piątek w bibliotece szkolnej odbyły się zabawy dla uczniów klas I-III z okazji Walentynek.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się ciekawych informacji dotyczących „święta zakochanych” oraz ich patrona Św. Walentego. Po wspólnych opowiadaniach na dzieci czekały przygotowane zabawy, w których wszyscy chętnie brali udział. Jednym z zadań było odnalezienie przez uczniów matematycznych serc ukrytych w poszczególnych częściach biblioteki, które należało później dopasować kształtem oraz wynikiem do serc umieszczonych na planszy. Uczniowie również świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem walentynkowej krzyżówki. Kolejnym zadaniem z jakim przyszło się zmierzyć dzieciom było odnalezienie drugiej połówki za pomocą dopasowania do siebie łamanych serc. Na zakończenie spotkania uczniowie wykonali laurki w formie walentynkowych serc dla osób, które odnaleźli za pomocą połówki serca.

Zabawy walentynkowe przysporzyły dzieciom wiele radości i dobrego humoru.