WIELKI TEST WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, odbył się Wielki Test Wiedzy o Józefie Piłsudskim. Uczniowie przygotowywali się do konkursu już od miesiąca. Każda klasa wytypowała zespół składający się z trzech najbardziej zainteresowanych historią osób. Miło było oglądać wielkie zaangażowanie młodych historyków. Uczestników podzielono na dwie kategorie : klasy młodsze i klasy starsze. W wyniku zaciętej walki zwycięzcami w kategorii klas młodszych zostali przedstawiciele klasy VIa (Aleksandra Hajduk, Maciej Kliś, Michał Palmąka), a wśród klas starszych najlepszymi okazali się uczniowie klasy VIIIa (Olimpia Kołomańska, Michał Nowak, Karol Schwierz). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.