Zabawa w bawialni „Szalony brzdąc”

We wtorek 26.04.dzieci z klasy Ia na zaproszenie Pani Agaty Dudy odwiedziły bawialnię „Szalony Brzdąc”, która mieści się w Bilczy. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw pierwszaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły przeciskać się przez liczne tunele, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, lekko zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do szkoły z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za zaproszenie.