Andrzejkowe Wróżby

Wieczór andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w klasach IIb, Vc oraz VIc przybrał formę andrzejkowych wróżb. Uczniowie tych klas wraz z rodzicami postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj przepowiadania przyszłości wybierając ku temu popołudnia 24, 25 i 26 listopada.

Na zakończenie Wróżki Agata Opatowska i Aleksandra Machulska życzyły wszystkim spełnienia marzeń i częstych pobytów w krainie fantazji. To były bardzo udane Andrzejki i na pewno na długo będą w pamięci dzieci i ich rodziców.