Warsztaty plastyczne klasy VIII a

25 października, z inicjatywy pani Justyny Robak, mamy jednej z uczennic kl. VIIIa, wybraliśmy się z naszą wychowawczynią, p. Anna Pobocha Igniatowską, do Liceum Plastycznego w Kielcach, by wziąć udział w warsztatach plastycznych – zorganizowanych specjalnie dla nas. O historii szkoły, osiągnięciach jej uczniów oraz absolwentów opowiadał nam znany malarz i nauczyciel, Kazimierz Kielian. Następnie zaproponowano nam warsztaty rysunkowe, ceramiczne i rzeźbienie w glinie. Każdy znalazł coś dla siebie. Chłopcy wybrali warsztaty ceramiczne, natomiast dziewczęta – rzeźbienie w glinie i rysunek. Efekty naszej prawie dwugodzinnej pracy możecie oglądać na zamieszczonych zdjęciach.