Andrzejki w klasie 1b

Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią Zofią Młyńską uczestniczyli w zabawie andrzejkowej, która odbyła się w bibliotece szkolnej. W rolę wróżki wcieliła się pani Agata Opatowska. W zabawie uczestniczyła również pani Magdalena Zapała. Uczniowie poznali andrzejkowe tradycje i przenieśli się w świat fantazji. Z radością brali udział w zabawach i wróżbach, z zaciekawieniem słuchali przepowiedni, jaka czeka ich przyszłość. Najwięcej emocji wzbudziło wśród dzieci lanie wosku przez dziurkę od klucza. Na zakończenie spotkania przy akompaniamencie czarodziejskiej muzyki wspólnie wyczarowaliśmy słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy.