Andrzejki w klasie 3b

Tegoroczne andrzejki uczniowie z klasy 3b wraz z wychowawczynią Zofią Młyńską i panią Renatą Kot spędzili w Bibliotece Publiczno-Szkolnej, która znajduje się w naszej szkole. W rolę wróżki wcieliła się pani Agata Opatowska. Dzieci z ogromną radością brały udział w zabawach i wróżbach, z zaciekawieniem słuchały przepowiedni, jaka czeka je przyszłość. Najwięcej emocji wzbudziło wśród dzieci lanie wosku przez dziurkę od klucza. Na zakończenie spotkania przy akompaniamencie czarodziejskiej muzyki wspólnie wyczarowaliśmy słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy.