Bombki origami

Na przełomie listopada i grudnia został zorganizowany konkurs „Matematyczna bombka origami”. Zadaniem w konkursie było wykonanie papierowej bombki w technice origami. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się znajomością origami, a ich prace były dokładnie i samodzielnie wykonane. Różnorodność prac była ogromna.

Wszystkie prace zostały przekazane na wsparcie Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce – Miłosz Giemza VI b
II miejsce – Adam Sander VI b oraz Ponikowski Nikodem V a
III miejsce – Oskar Dobek IV b
Wyróżnienia – Natalia Wawrzycka VI b, Tomasz Tokarzewski V c, Karol Patrzałek V b, Pióro Mateusz V b

I miejsce – Marta Domagała III c
II miejsce – Aleksandra Bieniek III c
III miejsce – Aleksandra Bentkowska III b
Wyróżnienia – Julia Stochmal III b oraz Alicja Wawrzeńczyk III c

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do konkursu za rok.