Dzień Babci i Dziadka

W styczniu uczniowie klasy II A obchodzili uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego zaprosiły swoje ukochane Babcie i swoich ukochanych Dziadków na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość śpiewem, wierszem i tańcem. A wszystko to w specjalnie przygotowanym programie artystycznym pod hasłem „Z BABCIĄ, Z DZIADKIEM NA LUDOWO”. Piosenki z lat młodości i wspólne śpiewanie wprawiły wszystkich w pogodny nastrój. Bardzo zaangażowały się mamy dzieci. Przygotowały odpowiednie stroje, poczęstunek, oprawę muzyczną. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli nie tylko na wnuki, ale także na swoje córki i synowe. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie gościom własnoręcznie wykonanych upominków przez dzieci. Były to niezapomniane chwile pełne wzruszeń.