Dzień babci i dziadka w klasie IIa

Dnia 22 stycznia o godzinie 17:00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Uczniowie klasy II a przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. To dzień pełen uśmiechów, łez i wzruszeń. Na występie dzieci pokazały swoje talenty recytatorskie oraz wokalne. Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które własnoręcznie wykonały.

Po występie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy mamom, które przygotowały ciasta i inne smakołyki.