Z tej okazji w środę 30 maja nasi uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcji. O godzinie 10 30 w głównym holu szkoły odbył się pokaz talentów. Układy taneczne, akrobatyka, śpiew, gra na pianinie sprawiły, iż na chwilę mogliśmy oderwać się od rzeczywistości szkolnej. Następnie uczniowie zostali zaproszeni do tematycznych kącików. Dzieci z radością malowały twarze, pozowały do portretów czy próbowały swoich sił w rozgrywkach szachowych. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki przygotowane przez rodziców.