Dzień magii

Nie każdy piątek 13 musi się kojarzyć z pechem i nieprzyjemnościami, to może być dzień MAGICZNY. W miniony piątek nasza szkoła zamieniła się w Hogwart, a uczniowie w postaci, z niezwykle popularnej książki pt. „Harry Potter”. Z inicjatywy pani Elżbiety Maciejewskiej i samorządu szkolnego, po korytarzach spacerowały grupki młodzieży w stosownych szatach. Na szczególne słowa uznania zasługują uczniowie klasy Va, którzy w całości, godnie reprezentowali Gryffindor. Nagrodą dla tak spektakularnej solidarności ma być wyjazd na wycieczkę, a wszystkich pozostałych doceniono dniem bez pytania. Było bardzo sympatycznie. Trzeba przyznać obiektywnie, że nie brakuje fantazji naszemu młodemu pokoleniu!