Ewakuacja

Dla starszych uczniów to świadome i energiczne opuszczenie miejsca niebezpiecznego, młodsi podczas próby przeżywali chwile grozy, wiążące się z pozostawieniem najcenniejszych przedmiotów w klasach. W miniony czwartek odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja. Przebiegła bardzo sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Wszyscy w kilka minut opuścili mury szkoły i energicznie przemaszerowali na szkolne boisko, gdzie został sprawdzony stan liczebny uczniów przekazany, przez wychowawców, pani dyrektor Urszuli Wróblewskiej. Takie próby są niezwykle ważne, każdy ich uczestnik musi wiedzieć, że opuszcza szkołę niezwłocznie po usłyszeniu pierwszego sygnału sugerującego zagrożenie i robi to możliwie najkrótszą drogą, Nasza próbna ewakuacja wyszła perfekcyjnie!