Ewakuacja

Przeprowadzenie próbnej ewakuacji to obowiązek każdej szkoły. U nas w bieżącym roku szkolnym przypadła na czwartek, 27 września. Mimo niesprzyjającej aury wszyscy dzielnie znieśli trud opuszczenia szkoły. Jeszcze tylko najmłodsi uczestnicy tego zdarzenia, jak zawsze są zdziwieni dlaczego, i z przeprażeniem przekazują sobie informację, że szkoła się pali. Długo trzeba im tłumaczyć, że najcenniejsze rzeczy, jakie musieli zostawić w salach lekcyjnych (tornistry), są całkowicie bezpieczne. Po złożeniu raportu przez wychowawców, na ręce pani dyrektor, Urszuli Wróblewskiej i odnotowaniu liczby uczestników wszyscy wrócili na zajęcia.