Festiwal Kreatywnej i Aktywnej Edukacji

W dniu 26 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Festiwalu Kreatywnej i Aktywnej Edukacji. W tym dniu na terenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbywały się zajęcia dla uczniów i nauczycieli – warsztaty, pokazy, występy, gry planszowe, kreatywne zajęcia i inne atrakcje. Nasi uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w warsztatach nauki kwiatów z bibuły, origami oraz przyglądali się doświadczeniom przeprowadzanym przez przedstawicieli Centrum Nauki Leonarda da Vinci z Podzamcza.